(+420) 739 847 763 sonahornychova@gmail.com

O Soni

Ray Bradburyho citát:  „Miluj co děláš, dělej co miluješ“ 

Po absolvování magisterského studia v oboru sociálních a marketingových komunikací jsem odcestovala do USA.

Během desetiletého pobytu ve Spojených státech jsem rozvíjela a doplňovala potřebu pro osobní poznání. Studovala jsem techniky, které pomáhají k vnímání vlastní intuice a citlivosti ke svému tělu a emocím.

2003-2005 jsem absolvovala školu Sebeléčení (School for Self-Healing) v San Franciscu, kde jsme studovali a praktikovali propojení těla, mysli a emocí prostřednictvím masáží, aktivního a pasivního pohybu, vizualizace a dechu. Dále jsme se pak tyto metody naučili sdílet s  klienty.

2006 – 2007 jsem absolvovala DoveStar Institute Holistické Technologie v Massachusetts a v Savannah Georgia. Zde jsem se naučila Kriya masáž a jiné holistické způsoby propojování, pochopení a probouzení vnitřní síly a moudrosti.

2010  – 2011 jsem studovala Hypnoporod od Marie Monganové v Massachusetts, Klidný porod (Calm Birth- MediGrace) a masáže v těhotenství a při porodu v Ashlandu Oregon. Tyto metody vedou ženy k přírodnímu a vědomému porodu jsou podporované self-hypnózou, relaxací a jinými metodami, napomáhajícími vnoření se do vlastního těla za současného odpojení racionálního vnímání, které může zastavit spontánní porodní proces.

Doplňující kurzy: ajurvédská masáž, švédská masáž, reflexologie, reiki, indická masáž hlavy, liftingová masáž obličeje, lymfatická masáž, těhotenská masáž, baby masáž, aromaterapie, Bruserova masáž, tělové zábaly.

Ráda klientům masáží připomínám, jak dobře se mohou cítit, když si udělají čas na to, aby se uvolnili jak po psychické tak i fyzické stánce. Částo od klientů slyším, že po masáži se život zdá více jasnější a jednodušší. A že  nachází řešení pro zdánlivě neřešitelné situace. Jsou více propojeni se svými city a emocemi, které je přirozeně vedou k pro ně správným volbám v životě.

Moc se na Vás těším

S přáním krásného dne

Soňa