(+420) 739 847 763 sonahornychova@gmail.com

Nabídka a ceník

Objednejte si Kriya masáž přes email či po telefonu. Vyberte si druh masáže a tu po krátkém rozhovoru zaměříme podle Vašich potřeb.

Naše tělo je propojené a jednotlivé části se navzájem ovlivňují. Z tohoto důvodu nabízím pouze masáže celotělové, přičemž nejvíce doporučuji masáž na 90 min.

90 min Kriya masáž 1190 Kč
120 min Kriya masáž 1590 Kč
75 min Těhotenská masáž 990 Kč
75 min Masáž po porodu 990 Kč
90 min Lymfatická masáž 1190 Kč
75 min Harmonizující masáž 1090 Kč
90 min Lávové kameny 1290 Kč
90 min Aromaterapeutická masáž 1290 Kč
2,5 hod lekce: Jak se navzájem masírovat 2900 Kč


Přijímám platební karty.

Kriya masáž

Jde o nepřetržitě plynulou masáž celého těla včetně obličeje a hlavy.  Nadměrný stres a psychická nerovnováha se v těle ukládají a ovlivňují naše zdraví a tím i kvalitu našeho života. Kriya masáž se na tato místa zaměřuje, uvolní napětí a tím zlepší Váš fyzický a psychický stav. Hluboké uvolnění vede k získání odstupu a nadhledu nad životními proměnami, vede k celkové regeneraci a sebeléčení.

Těhotenská masáž

Masáž v průběhu těhotenství je pro budoucí maminku a vyvoj miminka velmi přínosná. Usnadňuje průběh těhotenství a samotného porodu. Uvolněné tělo a mysl je dobrou cestou k přirozenému a klidnějšímu porodu.
Masáž je vhodná od začátku 5. měsíce těhotenství.
Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, zlepšuje spánek a pomáhá od úzkostí, které jsou způsobeny hormonální změnou v těhotenství.

Masáž po porodu

Po porodu potřebuje žena jemnou péči pro dodání energie a navození psychické rovnováhy s ohledem na nedávný porod. Žena vstupuje do role matky, kdy by neměla zapomenout na péči o sebe.
Masáž regeneruje tělo a pomáhá k návratu do původní kondice.
Regeneruje dělohu, prospívá tvorbě mateřského mléka, eliminuje nadbytečnou tekutinu v těle, napomáhá od úzkosti způsobené hormonální nerovnováhou po porodu, uvolńuje napětí v těle.

Lymfatická masáž

Jemná celotělová masáž bez použití oleje. Zpomalený tok lymfy způsobuje usazování škodlivých látek. Tělo zadržuje vodu, vznikají otoky kotníků, migrény, únava, zhoršení celkové imunity. Masáž přispěje ke zlepšení toku lymfy a ke zmírnění či odeznění těchto problěmů.

Harmonizující masáž

Cílem je harmonie těla a mysli. Hluboké zklidnění, naladění se na sebe a rozproudění energie za pomocí masáže hlavy, dlaní, plosek nohou a bodů zadržujících napětí v nás. Jde o velmi příjemnou a relaxační masáž. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Úžasná masáž hlavy uvolní vaši mysl a přivodí příjemné pocity po celém těle.

Lávové kameny

Celotělová olejová masáž s použitím tak akorát horkých kamenů. Nahřátými kameny se masíruje a také se přikládají na tělo tak, aby svým teplem uvolnily od napětí a ztuhlosti. Povzbudí krevní a lymfatický oběh, pomáhá při únavě, stresu a nespavosti.

Aromaterapeutická masáž

Síla éterických neboli esenciálních olejů je léčivá a navozuje tělesnou i psychickou pohodu. Celotělová olejová masáž s použitím vysoce kvalitních, 100% přírodních esenciálních olejů. Esence během 10 minut prostoupí kůží do vašeho těla a působí na něj blahodárně. Každý olejíček má specifickou vůni a své zdravotní účinky, jejich kombinace je zvolena podle vašich potřeb. Jde o jemnou relaxační masáž navozující psychickou pohodu.

Jak se navzájem masírovat

Přijďte se naučit masáž, kterou oba do budoucna oceníte ve správný čas. Každý z vás dostane hodinovou masáž. Váš partner mě bude následovat v jednoduchých a účinných  technikách a společně zjistíme, jakým směrem zaměříme terapii tak, abyste se dokázali uvolnit jak po fyzické tak i psychické stránce.