(+420) 739 847 763 sonahornychova@gmail.com

Nabídka a ceník

Objednejte si Kriya masáž přes email či po telefonu. Vyberte si druh masáže a tu po krátkém rozhovoru zaměříme podle Vašich potřeb.

Naše tělo je propojené a jednotlivé části se navzájem ovlivňují. Z tohoto důvodu nabízím pouze masáže celotělové, přičemž nejvíce doporučuji masáž na 90 min.

75 min Kriya masáž 990 Kč
90 min Kriya masáž 1090 Kč
120 min Kriya masáž 1400 Kč
60 min Těhotenská masáž 790 Kč
75 min Masáž po porodu 890 Kč
90 min Lymfatická masáž 1090 Kč
2,5 hod lekce: Jak se navzájem masírovat 2500 Kč


Přijímám platební karty.

Kriya masáž

Jde o nepřetržitě plynulou masáž celého těla včetně obličeje a hlavy.  Nadměrný stres a psychická nerovnováha se v těle ukládají a ovlivňují naše zdraví a tím i kvalitu našeho života. Kriya masáž se na tato místa zaměřuje, uvolní napětí a tím zlepší Váš fyzický a psychický stav. Hluboké uvolnění vede k získání odstupu a nadhledu nad životními proměnami, vede k celkové regeneraci a sebeléčení.

Těhotenská masáž

Masáž v průběhu těhotenství je pro budoucí maminku a vyvoj miminka velmi přínosná. Usnadňuje průběh těhotenství a samotného porodu. Uvolněné tělo a mysl je dobrou cestou k přirozenému a klidnějšímu porodu.
Masáž je vhodná od začátku 5. měsíce těhotenství.
Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, zlepšuje spánek a pomáhá od úzkostí, které jsou způsobeny hormonální změnou v těhotenství.

Masáž po porodu

Po porodu potřebuje žena jemnou péči pro dodání energie a navození psychické rovnováhy s ohledem na nedávný porod. Žena vstupuje do role matky, kdy by neměla zapomenout na péči o sebe.
Masáž regeneruje tělo a pomáhá k návratu do původní kondice.
Regeneruje dělohu, prospívá tvorbě mateřského mléka, eliminuje nadbytečnou tekutinu v těle, napomáhá od úzkosti způsobené hormonální nerovnováhou po porodu, uvolńuje napětí v těle.

Lymfatická masáž

Jemná celotělová masáž bez použití oleje. Zpomalený tok lymfy způsobuje usazování škodlivých látek. Tělo zadržuje vodu, vznikají otoky kotníků, migrény, únava, zhoršení celkové imunity. Masáž přispěje ke zlepšení toku lymfy a ke zmírnění či odeznění těchto problěmů.

Jak se navzájem masírovat

Přijďte se naučit masáž, kterou oba do budoucna oceníte ve správný čas. Každý z vás dostane hodinovou masáž. Váš partner mě bude následovat v jednoduchých a účinných  technikách a společně zjistíme, jakým směrem zaměříme terapii tak, abyste se dokázali uvolnit jak po fyzické tak i psychické stránce.