(+420) 739 847 763 sonahornychova@gmail.com

Co je Kriya masáž

Kriya masáž má své kořeny v Kriya józe a ajurvédském stylu.

Obě tyto filozofie jsou si vědomy důležitosti propojení těla a duše pro zdravý životní styl. Kriya masáž je technika, která se na toto propojení zaměřuje.

Jde o nepřetržitě plynulou masáž celého těla s použitím kvalitních bio olejů, příjemné hudby a harmonického prostředí pří svíčkách.

Masáž zaměříme individuálně vašim potřebám

Během vaší návštěvy si upřesníme, čeho chcete masáží dosáhnout. Tato krátká konverzace mi pomůže orientovat masáž tak, aby byla pro Vás co nejefektivnější. Jde o plynulou masáž celého těla, do které se vnáší různé masážní styly, podle potřeby klienta.

Jak se liší od jiných masážních stylů?

Kriya masáž napomáhá nejen uvolnění po fyzické stránce, ale také emocionální a mentální. Pomůže Vám dosáhnout hlubokého psychického uvolnění a získat odstup a nadhled nad životními proměnami. Kriya masáž má v úmyslu Vás navrátit do přítomného vědomého okamžiku, kde je vše více srozumitelnější.

Je integrativním stylem

Kriya masáž je másáží celého těla, kdy se používají i jiné masážní techniky podle Vaší potřeby, včetně akupresury, pasivní jógy, hloubkové masáže, reflexologie, práce s energií, aromaterapie, masáže hlavy a obličeje….

Tělo jako celek

Součástí studia Kriya masáže je znalost o důležitosti propojení a respektování těla, mysli a emocí a o tom, jak se jejicht stav navzájem ovlivňuje a odráží v kvalitě našeho života. Profesionální přístup se projevuje v pochopení, porozumění, empatii a naslouchání klientovi.

Je pro mě důležité, aby můj klient dosáhl hlubokého psychického uvolnění, fyzického uvolnění a emocionální otevřenosti.

„Zaměříš-li se do sebe, následuješ svůj dech, uvolníš zaměstnanou mysl a ego, tak tomu se říká Kriya.“